Tani kurier

Jaki kurier? Tani Kurier opisuje dobre serwisy kurierskie, również dla osób prywatnych - tani kurier bez umowy.

paczki zagraniczne

 • sobota, 10 maja 2014
  • Import z USA

   Przesyłki kurierskie z USA do Polski są coraz popularniejsze. Głównie za sprawą możliwości zakupu tańszych towarów, zwłaszcza elektroniki. Jednak cały czas pewną przeszkodą są relatywnie wysokie koszty przesyłek lub czas dostawy. W sumie nie ma w tym nic dziwnego - w końcu mówimy o transporcie paczki przez pół świata. Najpierw na terenie samych Stanów Zjednoczonych, później samolotem przez Atlantyk do Europy i na końcu w Polsce pod adres zamawiającego.

   W sieci pojawia się coraz więcej ofert firm i serwisów, które są w stanie pomóc importerom - głównie przez zaoferowanie naprawdę atrakcyjnych cen przesyłek. Jednym z takich serwisów jest MojaPaczka.pl, w której import z usa szybkim kurierem to koszt już od 100-200 zł brutto za paczkę. Należy przy tym zaznaczyć, że paczki z USA przesyłane są drogą lotniczą, a więc czas dostawy naprawdę niewiele różni się od dostaw krajowych czy tym bardziej od dostaw z terenu UE. 

   Oferta serwisu jest o tyle ciekawa, że poza naprawdę niską ceną - chyba najniższą na rynku - klienci tego serwisu mogą liczyć również na standardową odprawę celną w cenie usługi ! Taka opcja możliwa jest dzięki temu, że partner MojaPaczka.pl dysponuje własnym składem i agencją celną. 

   Import z USA za pomocą taniego i szybkiego kuriera z serwisu MojaPaczka.pl to świetna opcja dla każdego importera - zarówno dla osób indywidualnych jak i firm regularnie sprowadzających towary z USA do Polski

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Import z USA”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   tani-kurier-paczki
   Czas publikacji:
   sobota, 10 maja 2014 14:41
 • niedziela, 12 maja 2013
 • środa, 10 października 2012
  • Paczka Polska - tanie przesyłki UPS zagraniczne

   Paczka Polska - nowa strona

   paczka polska

   Serwis kurierski PaczkaPolska.pl w nowej odsłonie. Nowy formularz wyceny jeszcze bardziej ułatwia zamawianie kuriera. 

   Serwis specjalizuje się w tanich przesyłkach międzynarodowych z Polski do krajów Unii Europejskiej oraz przesyłkach importowych z terenu UE do Polski.

   Na stronach Paczki Polskiej możemy zamówić kuriera m.in. do Anglii, Niemiec, Irlandii, Hiszpanii, Grecji, Danii, Szwecji, Portugalii, Czech, Słowacji, Francji i pozostałych Państw UE.

    

   Paczka Polska to również przesyłki krajowe realizowane we współpracy z kurierami DHL i UPS. Wybór najlepszych firm kurierskich jako przewoźników gwarantuje najwyższą na rynku jakość.

   Partnerem serwisu Paczka Polska jest również jeden z największych i najdłużej działających na rynku, serwis internetowy KurJerzy.pl - broker usług kurierskich DHL, UPS oraz FedEx.


   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   tani-kurier-paczki
   Czas publikacji:
   środa, 10 października 2012 22:14
 • niedziela, 15 lipca 2012
  • Szybka Paczka do Polski

   Tani Kurier Blox ma dobrą wiadomość dla wszystkich wysyłających paczki do Polski lub paczki z Polski do krajów UE, np. tanie paczki do Anglii.

   Własnie został uruchomiony nowy serwis do wysyłania tanich przesyłek.

   SZYBKA PACZKA EU - to serwis dzięki któremu każdy może nadać tanią paczkę: krajową - kurierem UPS lub DHL oraz importową / exportową - kurierem UPS.

    

    

   SzybkaPaczka.eu umożliwia szybką wycenę i zamówienie kuriera online, z płatnością przez internet z polskich banków. Szybka paczka to tanie przesyłki kurierskie z Polski: paczki do Anglii, do Niemiec, do Szwecji i... wszystkich państw UE.

   Równie łatwo i tanio możemy przez Szybką Paczkę wysłać paczki do Polski z dowolnego kraju UE, np. paczki z Irlandii do Polski czy z Włoch do Polski.

   W ofercie paczek krajowych mamy wybór między tanimi przesyłkami kuriera UPS i kurier DHL. 

   Tani Kurier poleca nowy serwis przesyłek kurierskich SzybkaPaczka.eu.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   tani-kurier-paczki
   Czas publikacji:
   niedziela, 15 lipca 2012 23:21

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny