Tani kurier

Jaki kurier? Tani Kurier opisuje dobre serwisy kurierskie, również dla osób prywatnych - tani kurier bez umowy.

Wpisy

 • wtorek, 07 sierpnia 2012
  • Kolejny tani kurier

   Kolejny serwis typu tani kurier udostępniono w witrynie Carrock.pl Głównym elementem serwisu jest formularz zintegrowany z porównywarką cen przesyłek kurierskich - Kurierem.pl.

   Dzięki temu każdy użytkownik korzystający z tej nowej strony, może korzystać równocześnie z wszelkich danych udostępnionych przez Kurierem.pl.

   W ten prosty sposób każdy nadawca, który szuka taniego kuriera uzyska natychmiast informację, który tani kurier jest najtańszy. Należy przypomnieć, że baza porównywarki cen z którą zintegrowana jest witryna Carrock, obecnie wycenia prawie 300 usług z oferty prawie 100 firm kurierskich i serwisów brokerów, pośredników kurierskich.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   tani-kurier-paczki
   Czas publikacji:
   wtorek, 07 sierpnia 2012 19:49
 • niedziela, 15 lipca 2012
  • Szybka Paczka do Polski

   Tani Kurier Blox ma dobrą wiadomość dla wszystkich wysyłających paczki do Polski lub paczki z Polski do krajów UE, np. tanie paczki do Anglii.

   Własnie został uruchomiony nowy serwis do wysyłania tanich przesyłek.

   SZYBKA PACZKA EU - to serwis dzięki któremu każdy może nadać tanią paczkę: krajową - kurierem UPS lub DHL oraz importową / exportową - kurierem UPS.

    

    

   SzybkaPaczka.eu umożliwia szybką wycenę i zamówienie kuriera online, z płatnością przez internet z polskich banków. Szybka paczka to tanie przesyłki kurierskie z Polski: paczki do Anglii, do Niemiec, do Szwecji i... wszystkich państw UE.

   Równie łatwo i tanio możemy przez Szybką Paczkę wysłać paczki do Polski z dowolnego kraju UE, np. paczki z Irlandii do Polski czy z Włoch do Polski.

   W ofercie paczek krajowych mamy wybór między tanimi przesyłkami kuriera UPS i kurier DHL. 

   Tani Kurier poleca nowy serwis przesyłek kurierskich SzybkaPaczka.eu.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   tani-kurier-paczki
   Czas publikacji:
   niedziela, 15 lipca 2012 23:21
 • niedziela, 24 czerwca 2012
  • Najtańszy broker UPS

   kurier ups

   Wśród firm kurierskich działających na polskim rynku przesyłek expresowych, jedną z lepszych opinii cieszy się kurier UPS.

   Klienci tej firmy często oceniają firmę UPS i świadczone przez nią usługi kurierskie, bardzo wysoko.

   Świadczy o tym również duży udział UPS na polskim rynku i fakt, że właśnie ta firma kurierska jest bardzo często wybierana przez sklepy internetowe do dostarczania zakupów z e-sklepów.

    

    

   Równie często kurier UPS wybierany jest do współpracy przez brokerów kurierskich. Wielu z nich usługi właśnie tej firmy dołącza do swojej oferty, aby zapewnić swoim klientom jak najwyższy poziom i niezawodność przesyłek kurierskich.

   Osoby poszukujące w internecie tanich kurierów również często szukają brokera konkretnej firmy kurierskiej i pytają na różnych forach Który broker UPS jest najtańszy lub który tani kurier UPS jest najlepszy.

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   tani-kurier-paczki
   Czas publikacji:
   niedziela, 24 czerwca 2012 15:05
 • środa, 13 czerwca 2012
  • Tani kurier DPD

   Firma kurierska DPD jest jedną z największych, działających na polskim rynku usług kurierskich. W ofercie tej firmy klienci znajdą między innymi paczki krajowe, przesyłki paletowe oraz przesyłki międzynarodowe.

   Na szczególną uwagę w cenniku DPD zasługuje fakt, że DPD nie stosuje dopłat za przesyłki niestandardowe / niesortowalne i w cenie usługi podstawowej możemy przez DPD wysłać paczkę o długości nawet do 200 cm.

   Tani kurier DPD, czyli brokerzy kurierscy współpracujący z DPD - w ich ofercie również możemy bardzo tanio wysłać paczkę o takich parametrach. Dodatkowo DPD i tani kurierzy DPD oferują m.in. ubezpieczenie przesyłki, w tym do wartości 5000 PLN - bez opłat dodatkowych, czyli w cenie usługi podstawowej. Ponadto usługi doręczenia terminowego np. do 12:00 lub do 9:30, COD - pobranie i inne.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Tani kurier DPD”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   tani-kurier-paczki
   Czas publikacji:
   środa, 13 czerwca 2012 19:50
 • poniedziałek, 04 czerwca 2012
  • Serwisy kurierskie, czyli tani kurierzy przez internet

   Od kilku lat działają i rozwijają się firmy działające jako pośrednik kurierski. W większości przypadków ich podstawową formą działania i najbardziej rozpoznawalnym znakiem ich strony internetowe. Dlatego na początku nazywane były określane jako internetowe platformy wysyłek. Mnie popularne określenia to kurierski operator wirtualny oraz - zwyczajnie pośrednik kurierski. Ostatnio najczęściej tego typu firmy określają swoją działalność jako broker kurierski. 

   Jednak zdaniem TaniegoKuriera najbardziej uniwersalne byłby określenie Serwis Kurierski - zwłaszcza w przypadku przedsięwzięć, które swoją działalność i strategię opierają głównie na obecności w sieci.

   Kurierski serwis internetowy jest w tym przypadku głównym filarem takiej firmy. To na stronach serwisu, firma przedstawia swoją ofertę oraz umożliwia klientom dokonywanie wszelki operacji - od wyceny paczki, przez składanie zamówień i płatność za kuriera, po monitorowanie przesyłek i czynności rozliczeniowe takiej jak rozliczenia pobrań, fakturowanie wysyłek czy generowanie raportów przesyłek wysłanych, zwróconych itp.

   Tym razem TaniKurier chciałby zwrócić uwagę na www.serwis-kurierski.pl - odwiedzające tę stronę nadawca dowie się m.in. który tani kurier współpracuje z DHL, ile kosztuje paczka wysłana kurierem UPS oraz znajdzie podpowiedzi jaki kurier jest najtańszy i gdzie można znaleźć dobre serwisy kurierskie.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   tani-kurier-paczki
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 04 czerwca 2012 09:35

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny