Tani kurier

Jaki kurier? Tani Kurier opisuje dobre serwisy kurierskie, również dla osób prywatnych - tani kurier bez umowy.

Wpisy

 • środa, 15 sierpnia 2012
  • Kurier Poznań, przesyłki Poznań

   kurier poznańNowy serwis kurierski dedykowany mieszkańcom Poznania. Wprawdzie w Poznaniu działają wszystkie znane firmy kurierskie oraz Poczta Poznań, ale nadal ceny przesyłek nie są wystarczająco atrakcyjne. Sposobem na taki stan rzeczy będzie nowy serwis pod nazwą Kurier Poznań.

   Kurier Poznań umożliwia zamówienie kuriera przez internet, o dowolnej porze i przez każdego. Do skorzystania rabatowej oferty na usługi DHL oraz UPS, nie są potrzebne żadne formalności. Za pośrednictwem Kurier Poznań wysyłać paczki może każdy - firmy i osoby prywatne.

   W chwili obecnej serwis udostępnia tanie przesyłki kurierskie realizowane we współpracy z kurierem UPS oraz kurierem DHL. W ofercie serwisu Kurier Poznań znajdziemy przesyłki krajowe oraz międzynarodowe. W każdym przypadki średnia oszczędność na kosztach wysyłki to ok. 60% ceny standardowej z cennika DHL lub UPS.

   Tani Kurier poleca sprawdzenie nowego serwisu.

   PS. Kurier Poznań dostępny jest z terenu całego kraju i - co najważniejsze - atrakcyjne ceny przesyłek kurierskich obowiązują również przy zamawianiu kuriera na terenie dowolnego miasta. Warunkiem jest jedynie złożenie zamówienie przez stronę kurierpoznan.pl

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   tani-kurier-paczki
   Czas publikacji:
   środa, 15 sierpnia 2012 20:43
 • wtorek, 07 sierpnia 2012
  • Kolejny tani kurier

   Kolejny serwis typu tani kurier udostępniono w witrynie Carrock.pl Głównym elementem serwisu jest formularz zintegrowany z porównywarką cen przesyłek kurierskich - Kurierem.pl.

   Dzięki temu każdy użytkownik korzystający z tej nowej strony, może korzystać równocześnie z wszelkich danych udostępnionych przez Kurierem.pl.

   W ten prosty sposób każdy nadawca, który szuka taniego kuriera uzyska natychmiast informację, który tani kurier jest najtańszy. Należy przypomnieć, że baza porównywarki cen z którą zintegrowana jest witryna Carrock, obecnie wycenia prawie 300 usług z oferty prawie 100 firm kurierskich i serwisów brokerów, pośredników kurierskich.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   tani-kurier-paczki
   Czas publikacji:
   wtorek, 07 sierpnia 2012 19:49

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny