Tani kurier

Jaki kurier? Tani Kurier opisuje dobre serwisy kurierskie, również dla osób prywatnych - tani kurier bez umowy.

Wpisy

 • czwartek, 02 czerwca 2011
  • Kurier w sobotę

   ... a dlaczego nie?

   Jeżeli przesyłka jest pilna, jeżeli spóźniliśmy się z zamówieniem ze sklepu, albo sami sprzedajemy coś i spóźniliśmy się z wysyłką - kurierzy oferują doręczenie paczki w sobotę.

   Wbrew pozorom taka przesyłka naprawdę nie jest droga. Wystarczy dopłacić np. 50% ceny podstawowej, a że ta jest również niska, to w efekcie otrzymujemy możliwość doręczenia paczki w obotę za ok. 20-30 zł brutto.

   Jeżeli ktoś nie wie gdzie jest taki tani kurier i jak zamówić kuriera, to najprościej zajrzeć do porównywarki cen usług kurierskich - Kurierem.pl.

   Właśnie sprawdzam taką paczkę - niech będzie nawet 30kg i wymiary 50 x 40 x 30... zaznaczam "dostawa w sobotę"... kikam porównaj ceny... i mam:

   kurier DPD - cena 28,88 brutto! czyli jak dla mnie na firmę tylko ok. 23 zł :)

   kurier DHL - cena 28,93

   kurier UPS - hmm. tu drożej ok. 47

   Dla paczki np. 10kg albo 1kg byłoby oczywiście jeszcze taniej!

   Dalej nie będę wypiswał - jak ktoś jest ciekawy to może sam sprawdzić ceny przesyłek - kurier na sobotę przy każdej ww. usłudze jest jeszcze przycis porównaj ceny.

   Po kliknieciu pojawi się już konkretna lista serwisów brokerskich, w których można zamówić kuriera tak tanio i przez internet! Nawet nie trzeba dzwonić ani wychodzić z domu... a paczka będzie następnego dnia u odbiorcy, nawet w sobotę!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   tani-kurier-paczki
   Czas publikacji:
   czwartek, 02 czerwca 2011 20:31

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny