Tani kurier

Jaki kurier? Tani Kurier opisuje dobre serwisy kurierskie, również dla osób prywatnych - tani kurier bez umowy.

Wpisy

 • niedziela, 23 listopada 2014
  • Który kurier jest najtańszy?

   Takie pytanie pojawia się wielokrotnie na różnych forach. Jeżeli zechcesz przejrzeć wpisy jakie się pojawią, to niestety ale niewiele się dowiesz.

   Po pierwsze - wszystko zależy od konkretnej paczki. Dla małej i lekkiej najtańszy może być kurier X, dla nieco większej - kurier Y. Jeżeli wysyłasz paczkę niestandardową, albo z pobraniem - najtańszą przesyłkę zaoferuje firma Z... itd.

   Po drugie - w większości internetowych dyskusji, wiele wpisów jest dziełem samych firm kurierskich (kryptoreklama) lub agencji reklamowych, które za wynagrodzeniem prowadzą tzw. szeptany marketing.

   Jak zatem ustalić, który kurier naprawdę jest najtańszy? 

   Jest prosty sposób - skorzystać z jednej z porównywarek cen. Największą i najdłużej działającą porównywarką kurierów jest serwis www.kurierem.pl - porównywarką z bazą ponad 300 cenników krajowych i ponad 500 cenników przesyłek zagranicznych. W Kurierem.pl możesz porównać ceny każdej przesyłki - koperty, paczki, palety - krajowej lub zagranicznej. Możesz wycenić przesyłkę ubezpieczoną, z pobranie, z zastrzeżeniem terminu doręczenia i różnymi usługami dodatkowymi.

   tanikurier

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (3) Pokaż komentarze do wpisu „Który kurier jest najtańszy?”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   tani-kurier-paczki
   Czas publikacji:
   niedziela, 23 listopada 2014 03:21

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny