Tani kurier

Jaki kurier? Tani Kurier opisuje dobre serwisy kurierskie, również dla osób prywatnych - tani kurier bez umowy.

Wpis

niedziela, 23 listopada 2014

Który kurier jest najtańszy?

Takie pytanie pojawia się wielokrotnie na różnych forach. Jeżeli zechcesz przejrzeć wpisy jakie się pojawią, to niestety ale niewiele się dowiesz.

Po pierwsze - wszystko zależy od konkretnej paczki. Dla małej i lekkiej najtańszy może być kurier X, dla nieco większej - kurier Y. Jeżeli wysyłasz paczkę niestandardową, albo z pobraniem - najtańszą przesyłkę zaoferuje firma Z... itd.

Po drugie - w większości internetowych dyskusji, wiele wpisów jest dziełem samych firm kurierskich (kryptoreklama) lub agencji reklamowych, które za wynagrodzeniem prowadzą tzw. szeptany marketing.

Jak zatem ustalić, który kurier naprawdę jest najtańszy? 

Jest prosty sposób - skorzystać z jednej z porównywarek cen. Największą i najdłużej działającą porównywarką kurierów jest serwis www.kurierem.pl - porównywarką z bazą ponad 300 cenników krajowych i ponad 500 cenników przesyłek zagranicznych. W Kurierem.pl możesz porównać ceny każdej przesyłki - koperty, paczki, palety - krajowej lub zagranicznej. Możesz wycenić przesyłkę ubezpieczoną, z pobranie, z zastrzeżeniem terminu doręczenia i różnymi usługami dodatkowymi.

tanikurier

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
tani-kurier-paczki
Czas publikacji:
niedziela, 23 listopada 2014 03:21

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

 • clarky napisał(a) komentarz datowany na 2014/12/04 15:53:37:

  Porównywarki dobra rzecz :) Dzięki wielkie :D Masz może coś takiego odnośnie programów pit? edeklaracje to dla mnie ciągle jakaś czarna magia i wolę skorzystać z dobrego programu.. :/
  A jak już o kurierach mowa - idę nadać paczkę!

 • tynaaa3 napisał(a) komentarz datowany na 2016/05/05 10:21:06:

  Jeśli chodzi o dobre i tanie przesyłki krajowe polecam DHL. Przesyłki zawsze na czas, dobry kontakt z kurierem i cennik również korzystny. Wrzucam ofertę dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_poland/pl/private-customers/domestic-parcels.html . Pozdrawiam

 • dawid1285 napisał(a) komentarz datowany na 2017/12/13 10:34:29:

  Moim zdaniem nie ma reguły i większość wypada podobnie

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny