Tani kurier

Jaki kurier? Tani Kurier opisuje dobre serwisy kurierskie, również dla osób prywatnych - tani kurier bez umowy.

Wpis

sobota, 10 maja 2014

Import z USA

Przesyłki kurierskie z USA do Polski są coraz popularniejsze. Głównie za sprawą możliwości zakupu tańszych towarów, zwłaszcza elektroniki. Jednak cały czas pewną przeszkodą są relatywnie wysokie koszty przesyłek lub czas dostawy. W sumie nie ma w tym nic dziwnego - w końcu mówimy o transporcie paczki przez pół świata. Najpierw na terenie samych Stanów Zjednoczonych, później samolotem przez Atlantyk do Europy i na końcu w Polsce pod adres zamawiającego.

W sieci pojawia się coraz więcej ofert firm i serwisów, które są w stanie pomóc importerom - głównie przez zaoferowanie naprawdę atrakcyjnych cen przesyłek. Jednym z takich serwisów jest MojaPaczka.pl, w której import z usa szybkim kurierem to koszt już od 100-200 zł brutto za paczkę. Należy przy tym zaznaczyć, że paczki z USA przesyłane są drogą lotniczą, a więc czas dostawy naprawdę niewiele różni się od dostaw krajowych czy tym bardziej od dostaw z terenu UE. 

Oferta serwisu jest o tyle ciekawa, że poza naprawdę niską ceną - chyba najniższą na rynku - klienci tego serwisu mogą liczyć również na standardową odprawę celną w cenie usługi ! Taka opcja możliwa jest dzięki temu, że partner MojaPaczka.pl dysponuje własnym składem i agencją celną. 

Import z USA za pomocą taniego i szybkiego kuriera z serwisu MojaPaczka.pl to świetna opcja dla każdego importera - zarówno dla osób indywidualnych jak i firm regularnie sprowadzających towary z USA do Polski

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
tani-kurier-paczki
Czas publikacji:
sobota, 10 maja 2014 14:41

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • kabeee90 napisał(a) komentarz datowany na 2015/07/28 22:43:51:

    Ja pozytywnie zostałam zaskoczona przez USBOX.pl. Szukałam serwisu, gdzie znajdę informację jak mogę zamówić paczkę z USA. Szukając w necie praktycznych porad natrafiłam na ich stronę, na której znalazłam milion porad od czego powinnam zacząć. W końcu zdecydowałam się na zrobienie bezpłatnej wyceny u nich. Szybko dostałam wiadomość zwrotną i kosztorys takiego zamówienia. Zamówiłam usługę i paczka przyszla gdzieś po blisko 2 tygodniach.

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny