Tani kurier

Jaki kurier? Tani Kurier opisuje dobre serwisy kurierskie, również dla osób prywatnych - tani kurier bez umowy.

Wpis

piątek, 11 października 2013

Paczki do USA

W tym wpisie znajdziecie informacje o tym, jak tanio i pewnie przesyłać paczki do USA - lub z USA do Polski. Okazuje się, że firmy kurierskie mogą być konkurencyjne cenowo nawet dla tradycyjnych usług pocztowych, a przesyłka lotnicza za ocean może być szybka, tania oraz prosta w zamawianiu - a przede wszystkim dostępna dla każdego niezależnie czy prowadzisz firmę i wysyłasz regularnie, czy sprzedajesz w e-sklepi i tylko czasami mas klienta z USA czy też jesteś osobą prywatną i wysyłasz zupełnie okazjonalnie.

 

Kurier do USA - brzmi "drogo", zwłaszcza że mowa o transporcie lotniczym przez ocean, a same Stany też nie są małym krajem. Trzeba jednak pamiętać, że USA są kolebka największych firm kurierskich. To tam właśnie ponad 100 lat temu powstała firma UPS i również w USA swoje początki miał DHL. Równie popularny co UPS w Stanach Zjednoczony jest również FedEx.

Jak zatem sprawnie i tanio wysłać paczki do USA z Polski. Można sprawdzić cennik DHL, UPS, FedEx czy TNT, jednak ceny będą raczej zaporowe - zwłaszcza jeżeli nie prowadzimy dużej firmy a paczki wysyłamy okazjonalnie.

I tu - podobnie jak dla przesyłek krajowych - rozwiązaniem problemu są serwisy brokerów kurierskich. Jednym z takich serwisów, który obecnie wg porównywarki Kurierem.pl ma najniższe ceny za kuriera do USA jest paczkidousa.pl Okazuje się, że paczkę 1 kg można wysłać za 129 zł a odbiorca dostatnie ją w ciągu 3-5 dni.  

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
tani-kurier-paczki
Czas publikacji:
piątek, 11 października 2013 01:07

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • tani-kurier-paczki napisał(a) komentarz datowany na 2013/11/13 10:53:18:

    Ten cennik www.paczkidousa.pl/cennik-kurier-do-USA obowiązuje przy wysyłce paczek z Polski do USA.

  • tani-kurier-paczki napisał(a) komentarz datowany na 2014/01/06 00:41:21:

    Nowa strona z tanimi przesyłkami kurierskimi do USA mojapaczka.pl

  • tani-kurier-paczki napisał(a) komentarz datowany na 2014/05/18 15:17:02:

    Przesyłk z USA do Polski również można wysyłać tanio. Polecamy sprawdzić na tej stronie przesyłki z USA - również kurierem i również tanio i szybko

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny